Rok 2019/2020

Lubimy i potrafimy recytować!

Za nami kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych.
W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 14 i 17 lutego 2020 roku uczniowie recytowali teksty w trzech kategoriach wiekowych:

- z klas I – III – Maja Malicka, Igor Kisiński, Mikołaj Luckstaedt, Alan Czerepowicz, Kornelia Tacik, Nikola Czerepowicz, Laura Antoniak, Krzysztof Pyrka, Zuzanna Walas, Wiktoria Sijka, Lena Michalewska, a w Granowcu reprezentowały nas Kornelia Tacik
i Zuzanna Walas.

- z klas IV – VI – Amelia Borysewicz, Aleksandra Niemierowska, Zuzanna Kisińska, Julia Kuśmierek, Hanna Olech, Patryk Pyrka, Wiktoria Reksa i do kolejnego etapu przeszli Hanna Olech, Patryk Pyrka, Wiktoria Reksa.

- z klas VII – VIII – Magdalena Frankowska, Anna Jaś, Wiktoria Rusinek, Aleksandra Weszka. Do etapu gminnego zakwalifikowały się Magdalena Frankowska, Wiktoria Rusinek, Aleksandra Weszka.

20 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej w Granowcu nasi uczniowie uzyskali wysokie oceny i w kategorii klas IV – VI Hanna Olech, Patryk Pyrka, Wiktoria Reksa zdobyli wyróżnienia, a w kategorii klas VII – VIII I miejsce otrzymała Wiktoria Rusinek, a III miejsce Aleksandra Weszka.

Serdecznie gratulujemy!